O firmie

19 lat najwyższej jakości na rynku instalacji gazowych

P.H.U. BENCAR Auto Serwis jest firmą od 19 lat działającą na rynku instalacji gazowych do samochodów. Nabyte doświadczenie wykorzystujemy do adaptacji pojazdów do zasilania gazem LPG. Przez ostatnie lata działalności nabywaliśmy doświadczenie w najlepszym doborze właściwej instalacji do danego auta i można spokojnie stwierdzić, że wyspecjalizowaliśmy się w tej dziedzinie.

Wielkość naszego zakładu daje nam możliwość adaptacji do tysiąca aut rocznie. Jako jedna z największych firm w woj. Świętokrzyskim posiadamy pełne zaplecze techniczne i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą gotową na konfrontację z każdym problemem. Możliwość doboru instalacji do Twojego samochodu. Wszystkie dostępne instalacje na rynku mamy na miejscu. Posiadamy również samochody zastępcze dla klientów naszego serwisu.

Jesteśmy autoryzowanym montażystą najbardziej znanych – popularnych firm w branży LPG: STAG, KME, LPG-TECH, AG ZENIT, BRC, TARTARINI, DT-GAZ, AGIS, OPTIMA, STEFANELLI, PRINS, LOVATO, LANDI RENZO, TOMASETTO, OMVL. Naszą reklamą jest fabryczny montaż LPG do samochodów marki FIAT, częściowo SKODA i MITSUBISHI.

Znani jesteśmy z montaży LPG do trudnych silników typu: Valvetronic a(BMW), Turbo, Kompresor, HEMI, Multiair.